Mestosław

Twórca internetowy, edukator i aktywista społeczny. Twórca kanałów „Wiem co ćpiem” oraz „Mestosław”, których celem jest edukacja na temat substancji psychoaktywnych i szkód, jakie mogą wynikać z ich używania, przeciwdziałanie uzależnieniom oraz wspieranie racjonalnej polityki opartej na badaniach naukowych, a nie uprzedzeniach.

W listopadzie 2022 nakładem wydawnictwa Altenberg ukazała się jego książka "Haj, czyli jak nie szkodzić sobie i innym", którą stworzył wraz z Bartkiem Przybyszewskim. Książka, która edukuje w temacie, który przez lata był tabu w Polsce trafiła już do ponad 7 000 osób.

Członek organizacji pozarządowych redukujących szkody używania substancji (Polska Sieć Polityki Narkotykowej oraz Społeczna Inicjatywa Narkopolityki). Współzałożyciel i członek zarządu Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego. Członek Rady Polskiej Izby Konopi. Specjalista redukcji szkód w Poradni Psychoaktywnej. Działa również w Sejmie, gdzie jest ekspertem społecznym w Parlamentarnym Zespole ds. Legalizacji Marihuany.

Absolwent Europeistyki oraz Studium Pedagogicznego na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie obronił pracę magisterską dotycząca polityk narkotykowych w UE.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który uważasz za główne Twoje medium:

862

529

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *