Leśny Kawaler

Tworząc treści nie zależy mi na sobie. Zależy mi wyłącznie na przyrodzie i zwierzętach. Ich lepszej przyszłości. Do lasu chodzę od dziecka, na początku pomagali mi najbliżsi. Aktualnie mam 26 lat. Od czerwca 2021 nagrywam, a następnie umieszczam filmy z dzikimi zwierzętami w internecie (YouTube, TikTok, Instagram, Facebook). Opowiadam o ich życiu, ich niezwykłości. Zawsze podkreślam, że każde zwierzę jest wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, trzeba jednak poświęcić odpowiednio dużo czasu, by je poznać. Znam ich charaktery, upodobania, dlatego nagrywam je w niezwykłych sytuacjach.
Robię to, by świadomość w społeczeństwie była coraz większa. Powinniśmy dostrzec, że zwierzęta są jak my. Odczuwają radość, strach. Czują ból. Potrafią być smutne, ale i szczęśliwe. Tworzą nie tylko rodziny, ale również grupy rówieśnicze. Chcę uświadamiać, że my jako ludzie, a więc najbardziej inteligentny gatunek na tym świecie, musimy jeszcze wykazać się mądrością działań. Wszystko po to, by nie niszczyć przyrody, a jej pomagać. Jesteśmy od niej w pełni zależni, daje nam wszystko. Zwierzęta z kolei są wyjątkowe i zasługują na szacunek. Co roku organizuję również sprzątanie lasu. Proszę o pomoc szczególnie młodzież, by budować w niej dobre wartości i szacunek do natury.
Z radością korzystam również z zaproszeń od szkół i bibliotek, gdzie mogę opowiadać o zwierzętach i pokazywać swoje filmy.
To zwierzęta są głównymi aktorami, ja tylko opowiadam i nagrywam. Chciałbym natomiast docierać do kolejnych osób, by szerzyć misję, o której marzyłem jako 4-letni chłopiec.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału (w ramach kategorii tematycznych) lub filmu (w ramach BEST SHORT VIDEO):

33

165

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *