English Speaking Mum

Zmieniam życie przyszłych pokoleń, pokazując rodzicom, jak w naturalny sposób mogą wspomagać swoje dzieci w nauce angielskiego!

Twoja reakcja może być dwojaka: „ale super!” albo „po co zabierać dzieciom dzieciństwo”. Jeśli należysz do tej drugiej grupy to chcę Ci dać znać, że bynajmniej nie chodzi o wyścig małych szczurów i sztywne tradycyjne lekcje a po prostu o spędzanie jakościowego czasu z dzieckiem na zabawach i czytaniu książek tylko że w języku angielskim.

Po co? Aby podarować im czas, który w przyszłości musiałyby poświecić na naukę tego języka, który dziś mogą przyswoić bezwysiłkowo. Kto nie chciałby być dwujęzyczny bez wysiłku❤️

Zajrzyj na moje konto i przekonaj się, że polskie przedszkolaki mogą mówić płynnie (!) po angielsku w nonszalancki sposób żonglując czasami i skomplikowanymi konstrukcjami gramatycznymi. Wystarczy do nich w tym języku mówić - tak jak w przypadku języka polskiego. Do naszej dwujęzycznej społeczności zapraszamy rodziców o każdym poziomie zaawansowania i rodziców dzieci w każdym wieku.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który uważasz za główne Twoje medium:

430

392

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *