Efi

EFI
Justyna Kawałko, to z zawodu nauczycielka języka angielskiego w podwarszawskich szkołach średnich. W mediach społecznościowych działająca pod pseudonimem Efi - na co dzień publikuje humorystyczny content o tematyce szkolnej, w którym, z przymrużeniem oka, ilustruje scenki z życia szkoły, relacje nauczyciela i ucznia oraz stara się obalić stereotyp nauczycielki.
Na TikToku obserwuje ją ponad 100 tysięcy widzów. Na Instagramie wspiera ją blisko 30 tysięcy odbiorców. Uwielbia nagrywać rolki o tematyce beauty podejmując współprace z markami makijażowymi i skincare.

Oprócz tego tworzy własną muzykę i to docelowo chciałaby robić w życiu, nie tylko jako hobby.

W repertuarze ma 12 autorskich piosenek, w lutym premierę miał jej najnowszy singiel "Taka, jak z Twych Snów" oraz jego anglojęzyczna wersja "Good Enough for You". Jego wersję mieszaną, dwujęzyczną Efi zgłosiła do preselekcji konkursu piosenki Eurowizja 2024. Efi nagrywa też covery, choć nie ukrywa, że największą frajdę daje jej pisanie własnych piosenek.

Na jej bucket liście marzeń do spełnienia jest granie jej muzyki w największych stacjach radiowych w Polsce, wydanie albumu; zebranie ekipy, kreatywnych ludzi, którzy wsparliby ją w kręceniu klipów oraz granie koncertów, bo to na scenie Efi czuje, że naprawdę żyje!

Muzyka Efi dystrybuowana jest przez Warner Music Poland, ale jest niezależną artystką: sama pisze własne teksty, sama układa wokale, a nawet sama montuje swoje teledyski. Jej muzykę znajdziecie na jej kanale na YouTube oraz w wielu serwisach streamingowych, m.in. na Spotify.

Poprzez swoją twórczość Efi chce dzielić się pozytywną energią oraz udowodnić, że ograniczenia istnieją tylko w naszych głowach, a marzenia "same się nie spełniają", ale za to spełniać może je absolutnie każdy z nas.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału (w ramach kategorii tematycznych) lub filmu (w ramach BEST SHORT VIDEO):

948

1223

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *