Dr Wioleta Zysk

Nazywam się Wioleta Zysk, specjalistką w dziedzinie diety bezglutenowej, a także aktywną działaczką wspierającą osoby z celiakią i nietolerancją glutenu. Moja determinacja w zmierzaniu do poprawy jakości życia tych osób jest głęboko zakorzeniona w moim osobistym doświadczeniu związku z celiakią.

Posiadam wykształcenie z zakresu nauk o żywieniu człowieka, ukończone na renomowanej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, gdzie również obroniłam pracę doktorską na temat zachowań konsumentów cierpiących na celiakię wobec produktów bezglutenowych. Moje badania zostały nagrodzone wyróżnieniem, co świadczy o moim dogłębnym zrozumieniu tematu oraz zaangażowaniu w tę dziedzinę.

Od 2013 roku prowadzę inspirujące warsztaty, szkolenia oraz edukacyjne treści, które pomagają tysiącom osób na diecie bezglutenowej odnaleźć radość i smak w swoim żywieniu. Moje wykłady, warsztaty są pełne pasji, praktycznych wskazówek i przykładów, które zmieniają życie.

Obecnie wdrażam ogólnopolską akcję społeczną "Wsparcie Szpitali Dieta Bezglutenowa", mającą na celu udzielenie wsparcia placówkom medycznym w efektywnym zarządzaniu dietą bezglutenową. Moja inicjatywa jest całkowicie darmowa dla szpitali, a naszym celem jest poprawa jakości życia osób z nietolerancją glutenu, którzy są hospitalizowani.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału (w ramach kategorii tematycznych) lub filmu (w ramach BEST SHORT VIDEO):

287

676

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *