daj_sie_odkryc

Jest to profil Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej oraz podcastu - Daj Się Odkryć, mający na celu edukację na temat choroby autoimmunologicznej jaką jest łuszczyca.
Stworzony został przez edukatorki społeczne, Dominikę Jeżewska znaną w sieci jako Pani Łuska oraz Ankę Tajkiewicz fotografkę. Obydwie kobiety chorują na łuszczycę.

Celem Kampanii jest poszerzanie świadomości na temat łuszczycy, tego jak wygląda i z czym mierzą się osoby chore na łuszczycę. Tą kampanią chcemy dotrzeć do jak największej liczby osób i pokazać, że łuszczycą nie można się zarazić w żaden sposób. Samą kampanią chcemy też pokazać osobom z łuszczycą, że mając chorobę w zaostrzeniu warto traktować siebie z szacunkiem i miłością ponieważ proces leczenia łuszczycy bywa różny.
Podcast powstał jako kontynuacja Kampanii „Daj Się Odkryć”, którą z sukcesem zorganizowałyśmy w sierpniu 2023 r. Celem podcastu jest poruszanie różnych tematów związanych z łuszczycą. Zapraszamy różnych ekspertów, lekarzy oraz osoby chore na łuszczycę.
W naszych działaniach skupiamy się na edukacji, ale również wsparciu osób chorych w ich akceptacji bo same chorując na łuszczycę wiemy, jak ważny jest to element życia z chorobą.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału (w ramach kategorii tematycznych) lub filmu (w ramach BEST SHORT VIDEO):

316

413

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *