BOSSIER

“Gdyby każda kobieta miała obserwować jedno konto, powinna obserwować Bossier”.

To nie przejaw naszego samozachwytu, a autentyczna wiadomość od obserwatorki. Jednak nie daleko pada jabłko od jabłoni, bo takie właśnie jest Bossier. Autentyczne.

Pierwsza przestrzeń w polskim internecie, która nie kategoryzuje i nie szufladkuje. Poruszamy się po obszarach psychologii, samorozwoju, mody, związków i szeroko rozumianego lifestyle’u - a to wszystko realizujemy z dozą dobrego humoru i szczyptą sarkazmu.

Bossier jest od kobiet, dla kobiet. Realizujemy założenia girl power w praktyce - podbudowujemy kobiety ucząc je niezależności i samoakceptacji. Wierzymy, że każda kobieta, niezależnie od wieku, wyglądu czy sytuacji życiowej, może zmienić swoją codzienność w rozwijającą, samoświadomą drogę ku poznawaniu siebie.

Przyświeca nam jeden cel - tworzyć miejsce, które same chciałybyśmy obserwować. Bossier to miejsce na historie i przemyślenia prawdziwych kobiet. Cyklicznie przeprowadzamy sondy dotykające ważnych tematów - też tych z jakiegoś powodu owianych tabu. Organizujemy spotkania dla obserwatorek, na których wymieniamy się doświadczeniami. Bo to właśnie społeczność i panująca w niej atmosfera (lub vibe, bo W końcu jesteśmy gen Z) są fundamentem Bossier. Nie tylko Was słyszymy, ale też słuchamy.

Wszystkie nasze treści są darmowe, ponieważ wierzymy, że dostęp do wiedzy eksperckiej i inspirujących treści powinien być nielimitowany - tak samo jak do edukacji seksualnej. A nie, czekajcie - przecież to też robimy. W Bossier nie boimy się spicy tematów i sukcesywnie próbujemy zdejmować z nich wstydliwą otoczkę tabu.

Poza byciem Twoimi internetowymi przyjaciółkami na pełen etat, dostarczamy też wartość merytoryczną - regularnie współpracujemy z psychologami oraz ekspertami z różnych dziedzin, żeby szerzyć świadomość kobiet w dotyczących ich kwestiach. Nasze treści najpierw uwierają, później skłaniają do autorefleksji, a na końcu - zmieniają życie.

Be Bossier. Play the main role.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału (w ramach kategorii tematycznych) lub filmu (w ramach BEST SHORT VIDEO):

1071

512

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *