Bez Alibi Katarzyna Dominiak

Od czterech lat tworzę własną markę „BEZ ALIBI”, w której łączę 20 lat doświadczenia, ukończonych studiów i pasji. Jestem magistrem Geografii Turyzmu na Uniwersytecie Łódzkim, ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych imienia Władysława Strzemińskiego na kierunku „Moda, stylizacja, trendy” oraz posiadam dyplom „ Social Media Manager” z WSEI w Krakowie. Przez 15 lat zarządzałam włoską marką Stefanel, która specjalizowała się w jakościowych dzianinach.

Moja marka zajmuje się kreowaniem wizerunku osób i instytucji, poprzez działania marketingowe oraz stylizacyjne. Jestem autorem i prelegentem w obszarze szkoleń i warsztatów edukacyjnych. Tworzę strategie dla marek oraz kampanie wizerunkowe i promocyjne.

Cały proces szkoleń, strategii marketingowej i pracy nad dress code zamykam realizacją sesji zdjęciowych i nagrań video.

Pracuję również nad kreowaniem i wdrażaniem działań i produktów innowacyjnych, które są wyróżnikami dla firm. Takie realizacje wprowadzam również na swoim koncie instagramowym, którego specjalizacją jest kreowanie tematyki modowej, a grupa ponad 97 tys. obserwujących jest dowodem na wysoką wartość publikowanych treści.

W Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu prowadzę zajęcia z Zarządzania czasem, Budowania zespołu, Współpracy w grupie oraz Negocjacji biznesowych.

W 2021 roku otrzymałam tytuł „Kobieta Autentyczna”. W tym samym roku występowałam na scenie z Dorotą Wellman przed 500 osobową publicznością, gdzie otrzymałam wyróżnienie od firmy Karlik.

Stworzyłam autorski projekt dla kobiet „ Samoakceptacja jako idealna kreacja”, który wykorzystuję na prowadzonych warsztatach i szkoleniach.
We współpracy z trenerem personalnym i dietetyczką zrealizowałam kilka projektów motywacyjnych, w których z sukcesami uczestniczyło blisko 200 kobiet.

Kolejnym krokiem dla marki „BEZ ALIBI” jest nowo powstająca przestrzeń stacjonarna, która posłuży do rozwijania przedsięwzięć szkoleniowych, warsztatowych i marketingowych.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału (w ramach kategorii tematycznych) lub filmu (w ramach BEST SHORT VIDEO):

3613

1334

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *