Aktywni w podróży

Cześć! Tu Ewa i Rafał czyli Aktywni w podróży. Kochamy podróże i o nich opowiadamy na blogu oraz w mediach społecznościowych. Blog początkowo był po prostu zapisem naszych wojaży, obecnie zaś to relacje z podróży, subiektywne przewodniki, inspiracje i porady praktyczne.
Z uwagi na to, że uwielbiamy góry, trekkingi, pokonywanie szlaków i aktywność - nadaliśmy naszemu blogowi nazwę 'Aktywni w podróży'. Kochamy naturę, ale przemierzając górskie czy leśne szlaki, staramy się także zaglądać do okolicznych miast i miasteczek. Często szukamy miejsc innych, ciekawych, mniej uczęszczanych i nawet jeśli musimy włożyć większy wysiłek w drogę, to motywuje nas nagroda – doznania estetyczne, przygoda, coś, co pozostanie z nami na zawsze. Bo podróże to emocje!
Podróżujemy na własną rękę, niespiesznie odkrywając nowe, ale wracamy też do ulubionych miejsc - m.in. do Norwegii i do Włoch. Nie zapominamy również o Polsce, wszak nasz kraj turystycznie ma bardzo dużo do zaoferowania! Zamierzamy go przemierzyć wszerz i wzdłuż naszym Jeepem Jaszczurem.
Zapraszamy do naszego podróżniczego świata - na bloga i na pozostałe nasze kanały!

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału (w ramach kategorii tematycznych) lub filmu (w ramach BEST SHORT VIDEO):

277

478

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *