Dawid Tymiński

„Dawid Tymiński – Niedoszły-upadły prawnik, specjalista z zakresu Komunikacji Wizerunkowej, ale przede wszystkim autor najbardziej dandysiego miejsca w Internecie – Dandycore. Na swoim blogu i kanale YT od ponad pięciu lat dzieli się wszystkim tym, co składa się na współczesny męski styl życia. W 2015 r. magazyn Press uznał go jednym z 10 najlepszych twórców w kategorii mody w Polsce. Od tamtego momentu codziennie powtarza sobie, że został zwycięzcą.

Dawid Tymiński – doradca wizerunkowy, wykładowca akademicki, szkoleniowiec, personal shopper, ale przede wszystkim zawodowy twórca internetowy, pomysłodawca Dandycore – marki bloga i kanału Youtube poświęconego męskiemu jakościowemu stylowi życia.
Od ponad ośmiu lat dzieli się w Internecie swoją wizją na temat tego, jak może wyglądać życie współczesnego mężczyzny. Jest współautorem książki „Męska Szafa – Instrukcja Obsługi”, która do tej pory sprzedała się w ponad 2500 egzemplarzy. Cały czas szuka sposobu na to jak wytłumaczyć Babci czym tak naprawdę się zajmuje.

Website

dandycore.pl