Paulina od Matematyki

Jestem pasjonatką nauczania matematyki i rozwoju osobistego, autorką książki „Wierszyki z Matematyki". Kilka lat temu założyłam kanał na YouTube (https://www.youtube.com/skutecznekorepetycje/) aby każdy uczeń (niezależnie od poziomu nauczania matematyki w swojej szkole) mógł uczyć się bezpłatnie matematyki najlepszymi i najskuteczniejszymi sposobami. Założyłam również platformę edukacyjną skutecznekorepetycje.com, na której tysiące nastolatków efektywnie uczy się matematyki.
Od ponad roku codziennie publikuję na swoich socialach conajmniej jeden materiał video (zagadkę logiczną, poradę lub zadanie), które czasami stają się viralami. Treści te uwielbiają też osoby, które ukończyły szkołę lata temu, ale lubią ćwiczyć swój umysł poprzez logiczne myślenie.
Corocznie organizuję kilka całkowicie bezpłatnych ogólnopolskich próbnych matur z matematyki oraz kilka egzaminów ósmoklasisty. Każdy chętny może pobrać arkusz, który stworzyłam, a po kilku dniach na live ze mną sprawdzić swoje wyniki i zobaczyć najprostsze rozwiązanie.
Zostałam nagrodzona Złotym Orłem Edukacji w ogólnopolskim plebiscycie w 2023 roku. Przez ostatnie 5 lat zajmuję 1 miejsce w Opolu w plebiscycie Orły Edukacji.
Niesamowitą radość i spełnienie daje mi tworzenie czegoś, co może przyczynić się dla dobra dużego grona osób. Przekazując innym wiedzę zawsze kieruję się złotą zasadą: „Uczę innych tak, jak sama chciałabym być uczona”. Uwielbiam patrzeć na to, jak uczniowie zaczynają rozumieć i lubić matematykę, a w konsekwencji z pewnością i uśmiechem podchodzą do egzaminów. Uważam, że najważniejszą cechą dobrego nauczyciela jest umiejętność wzbudzenia w drugiej osobie pasji do przedmiotu i zbudowania pewności siebie, która pomoże nie tylko w podejściu do egzaminu, ale co ważniejsze – w całym późniejszym, dorosłym życiu.
W podejściu do życia cechuje mnie pozytywne myślenie oraz przekonanie, że ograniczenia istnieją tylko w naszej głowie. Uwielbiam stawiać sobie nowe wyzwania i inspirować innych. Dwukrotnie przebiegłam maraton.
Prywatnie uwielbiam śpiewanie, podróże, książki i sport.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału (w ramach kategorii tematycznych) lub filmu (w ramach BEST SHORT VIDEO):

705

342

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *