kinka

Kinka

Jestem Karolina i piszę #notatkizżycia. Z kubkiem kawy, bo życie zaczyna się po kawie, prawda? Ale! Nie powiem Ci, jak żyć, za pokażę, jak można to zrobić po tym, gdy w jednej chwili runął cały Twój świat. I trzeba zacząć wszystko od nowa.

Oswajając ludzi z życiem "po raku" staram się pokazać, że codzienność nie zawsze jest kolorowa, ale zamiast pytać "Dlaczego ja?", lepiej zapytać "Co dalej? Co mogę z tym zrobić". Jak przestać siłować się z życiem, zaakceptować rzeczywistość i iść do przodu - z marzeniam i możliwościami, jakie ma się w danej chwili.

Piszę proste życiowe historie, przy których kawa podobno smakuje lepiej i przychylniej patrzy się później na swoje życie. Bo choroba nauczyła mnie, że szczęśliwe życie to nie cel - a droga. Staram się też wspierać osoby zaczynające swoją walkę z rakiem tarczycy i dzielić się z nimi swoimi doświadczeniem, od strony pacjenta. Trzymać ich wirtualnie za rękę.

I z tego wszystkiego zrodziła się instagramowa akcja #szczęściejestproste, gdzie zachęcam ludzi do dzielenia się swoimi małymi radościami, bo to one dodają życiu smaku i koloru. Bo w życiu nie chodzi o rzeczy, a o chwile. Warto więc nadawać codziennym chwilom wyjątkowej oprawy, bo zwykłe miejsca i wydarzenia, mogą nieść niezwykłe doznania i wspomnienia.

Prywatnie - szczęśliwa kobieta, mama dwójki dzieci i żona. Normalna dziewczyna, z normalnym życiem. Bo normalne, jest naprawdę fajne!

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Influencers LIVE Awards (головне посилання):

2606

2163