FotoDoKwadratu

Agnieszka Werecha-Osińska: girlboss, fotografka wizerunkowa, psycholożka, twórczyni kursów online, podróżniczka, content creatorka czyli kobieta orkiestra tworząca FotoDoKwadratu 🙂

Po ukończonych studiach psychologicznych w 2011 roku zdecydowałam, że za nic w świecie nie pójdę na "bezpieczny etat", bo moimi najważniejszymi wartościami są wolność, kreatywność i flow. Postanowiłam podążać za swoją największą pasją - fotografią. W 2014 roku otworzyłam firmę fotograficzną z misją przekonania wszystkich Polek, że są fotogeniczne 🙂 W ciągu 10 lat sfotografowałam ponad 500 kobiet, a dodatkowo pomogłam im uwierzyć w siebie, wzmocnić samoocenę i rozwinąć skrzydła w biznesie online.

Chętnie dzielę się swoją wiedzą oraz doświadczeniem fotograficznym i biznesowym. Organizuję wyzwania fotograficzne, w których wzięło udział już ponad 6000 osób. Pomagam kobietom rozwijać fotograficzną pasję i przedsiębiorczy zmysł. Jestem autorką szkoleń fotograficznych oraz prelegentką na konferencjach biznesowych online i offline. Edukuję kobiety na tematy związane z wizualną stroną budowania marki osobistej, fotografią wizerunkową i produktową oraz prowadzeniem biznesu fotograficznego.

Często łączę sesje zdjęciowe z podróżami w najróżniejsze zakątki świata i relacjonuję swoje fotograficzno-biznesowe przygody na Instagramie.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału (w ramach kategorii tematycznych) lub filmu (w ramach BEST SHORT VIDEO):

134

117

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *