Sit

Fotograficzka i retuszerka.
Uważa, że poważne treści należy podawać z dużo mniejszą dozą powagi i zadęcia niż sugerowałaby to tematyka, a Photoshop wcale nie musi być złem wcielonym.

Uczy obróbki zdjęć obecnych fotografów, przyszłych fotografów i ludzi, którzy po prostu chcieliby robić ładniejsze zdjęcia.
Poza tym otwarcie przyznaje, że jest całkowicie przekupna i z chęcią sprzeda każdą informację za paczkę ciastek lub kocie chrupki dla swojego asystenta.

Jej prace pojawiały się w wielu międzynarodowych magazynach, m.in. dpi Magazine, Femme Rebelle Magazine, Surreal Beauty Magazine. Wyróżniona przez portal Szeroki Kadr, laureatka 2015 ASF International Art Photography.
Teksty publikuje na www.sztukaretuszu.pl, cotygodniowe wideo tutoriale na www.youtube.com/sztukaretuszu, a zbyt długie zdania złożone podszyte często dość absurdalnym poczuciem humoru na fanpage’u: @Sztuka Retuszu.
Od niedawna prowadzi także swoją grupę na FB, do której możecie dołączyć, jeśli tylko interesuje was nauka retuszu: bit.ly/FBphotoshopdlaopornych

Autorskie projekty Sit możecie zobaczyć na jej foto-fanpage’u: @Sit Zone Art.