Piotr Bucki

Piotr Bucki – @Bucki.pro

Gdy księgowa zapytała mnie o kod wykonywanego zawodu, bez wahania powiedziałem – nauczyciel. Uczę chętnych, jak lepiej komunikować, prezentować, pracować i poprawiać swój świat. Uczę na swoich zasadach.

Jestem architektem, który woli projektować zdania niż budynki. Jestem aktorem, który zrezygnował ze sceny teatralnej na rzecz sal szkoleniowych i konferencyjnych. Jestem psychologiem, który ciągle zadaje sobie pytanie Skąd wiem, to co wiem. I facetem, który chce zostawić ten świat lepszym i mądrzejszym, niż go zastałem.

Od 20 lat uczę ludzi projektować komunikację w różnych wymiarach. Zawsze bazuję przy tym na psychologii poznawczej i neuronaukach. Sprawdzam teorie w praktyce pracują z firmami w Australii, Austrii, Słowenii, Chile, Mołdawii, Włoszech i Polsce. Napisałem parę książek, „Porozmawiajmy o komunikacji”, „Złap równowagę” i „Viral”, „Prezentacje. Po prostu!” oraz anglojęzycznej „Life’s a pitch and then you die” . Przetłumaczyłem też 12 książek z zakresu poradnictwa i psychoterapii. Współpracowałem z Malemanem, Charakterami, Dolce Vita i Mother Mag. Jego wystąpienie na TEDx SGH obejrzano w sieci ponad 230 tysięcy razy. Od ponad 10 lat współpracuję z WSB, gdzie projektuję kierunki i wykłada, głównie w obszarze brandingu, marketingu i komunikacji. Wykładam też na Uniwersytecie SWPS, SGH i AGH.Szkolę m.in. w Objectivity, Allegro, Dynatrace, Santanderze, Nordea IT. Współpracuje z Europejską Agencją Kosmiczną i GNSSA, gdzie współtworzę programy szkoleniowe dla startupów i konsultantów.

Temat: Kto cię pyta o zdanie! Dlaczego lepiej wiedzieć niż uważać