Ola Budzyńska

Ola Budzynska, czyli Pani Swojego Czasu ?

Specka od czasu, planowania i “ogarniania”. Blogerka, która od samego początku istnienia swojego bloga stawia na swoje usługi i produkty, których obecnie ma około 100. Nie współpracuje z markami i agencjami, nie dorabia na boku, nie pracuje na etacie. W 100% utrzymuje się z działalności PSC. Jest twórczynią pięciu kursów online, serii autorskich produktów fizycznych pomagających kobietom zarządzać czasem, autorką książki “Jak zostać Panią Swojego Czasu. Zarządzanie czasem dla kobiet” oraz e-booków pokazujących jak prowadzić biznes online.

Stworzyła ogromną i bardzo zaangażowaną społeczność Pań Swojego Czasu oraz #gangPSC, czyli wirtualny team kobiet pomagający rozwijać jej biznes. Co miesiąc prowadzi bezpłatne webinary, na które każdorazowo zapisuje się kilkanaście tysięcy kobiet. ?

Ma 40 lat i zwyczajne życie z mężem i dwójką dzieci. Nie znosi korpomowy i owijania w bawełnę. Na głównej stronie swojego bloga ma napisane: “Nie jestem coachem, robię głupie miny i czasem mówię ‘dupa’. Jeśli to dla Ciebie problem, to raczej się nie polubimy”.