Magdalena Pawłowska

– #1 best selling autor „Jedna kampania do wolności”, ekspert online marketingu, przedsiębiorca, podcaster (Marketing MasterClass). Współpracuje z ekspertami budując ich biznesy online w oparciu o sprzedaż produktów online. Radzą się jej znani autorzy, trenerzy i osoby showbiznesu, jak zmonetyzować ich obecność w Internecie.

Magdalena na swoim koncie ma wiele udanych kampanii, m.in. dla jednego z klientów, dostarczyła klientów o wartości zakupowej 2,4 miliona PLN podczas dwumiesięcznej kampanii online, przy innej ponad 1 milion PLN przychodu w 15 dni, oraz 600 tysięcy PLN przychodu w 5 dni.

Współtworzyła strategie digital marketingowe dla popularnego psychologa w Polsce – Mateusza Grzesiaka, i dwie z nich przeprowadziła jako project manager. Innymi klientami byli m.in. mBank, Groupon.

Magdalena swoich mentorów na w USA. Często bywa tam na konferencjach, ostatnio również jako uczestnik panelu dyskusyjnego na jednej z największych konferencji marketingowych w USA – Marketing Funnel Automation w Orlando, Floryda. Była jedyną Polką na sali, jedyną Europejką na scenie. Podaje, że na swoją edukację i rozwój wydała blisko pół miliona złotych.

Misją Magdaleny jest edukacja Polaków w zakresie tworzenia produktów online, czyli opakowania i sprzedaży wiedzy w formie produktów internetowych. Wierzy, że dobrze prosperujący biznes jest fundamentem szczęśliwej rodziny.

Edukacja formalna:

Magister Filozofii teoretycznej KUL, absolwentka 2008

Magister Psychologii społecznej UMCS, absolwentka 2010

Stypendium na kierunku Psychologia w USA na Lock Haven University in Pennsylvania 2008

Studia podyplomowe z Grafiki komputerowej 🙂 WSB, Gdańsk 2011