Łukasz Smoliński i Natalia Sitarska

 

ŁUKASZ SMOLIŃSKI

Od ponad 12 lat związany z rynkiem reklamy, pracował zarówno po stronie międzynarodowych agencji sieciowych (McCann Erickson), jak i po stronie Klienta (tp, Orange). Od 2009 roku pracuje na swoim.  Właściciel agencji Brainshake specjalizującej się w komunikacji non-standard, potem grupy kapitałowej andmore. Członek jury konkursów reklamowych. Od 2012 współwłaściciel brytyjskiej sieci tealabów Bubbleology w Polsce. W 2015 roku razem ze wspólnikami stworzył luksusową, nowoczesną markę cukierniczą DESEO Patisserie & Chocolaterie – wkrótce DESEO otwiera trzeci punkt w Warszawie.

Od 2013 roku wspólnie z narzeczoną, Natalią Sitarską, prowadzi jeden z najpopularniejszych blogów podróżniczo-kulinarnych, Tasteaway.pl. Systematycznie współpracują z kluczowymi markami oraz z podmiotami promującymi zagraniczne regiony w Polsce. Prywatnie fan dobrej kuchni, uzależniony od dalekich podróży i ekstremalnych przeżyć kulinarnych, tata Maksa i małej Jagody.

 

NATALIA SITARSKA

Badacz marketingowy, socjolog, blogerka. Od prawie 10 lat związana z rynkiem badań społecznych i marketingowych, najpierw w TNS OBOP (TNS Polska), od prawie 6 lat na swoim – razem z wspólnikiem prowadzi agencję strategiczno-badawczej brainlab. Na co dzień doradza firmom w obszarze komunikacji marketingowej oraz ulepszania produktów i usług.

Od 2013 roku razem z Łukaszem Smolińskim prowadzi jeden z najpopularniejszych blogów podróżniczo-kulinarnych, Tasteaway.pl.  Systematycznie współpracują z kluczowymi markami oraz z podmiotami promującymi zagraniczne regiony w Polsce. Od maja 2016 roku wspiera też Łukasza w zakresie rozwoju DESEO. Prywatnie zagorzała fanka dobrej czekolady, neapolitańskiej pizzy, na zawsze zakochana w Kraju Basków, oczarowana Japonią. Mama Maksa i Jagody.