Andrzej Tucholski

Andrzej Tucholski to napędzana kawą odpowiedź na pytanie, co by się stało, gdyby komuś przyszło do głowy uskutecznić i zoptymalizować w życiu i biznesie wszystko poza ludźmi, pasjami i miłością.

Jest psychologiem biznesu i strategiem “od skuteczności”. Ukończył zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim z semestrem na Universidade Portucalense, a także psychologię biznesu na Uniwersytecie SWPS. Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie SWPS oraz na AGH. Pracował w życiu z ponad setką marek, NGOsów, uczelni, a także miast i regionów. Sporo z tych akcji było w swoim czasie pilotażowymi projektami wyznaczającymi nowe drogi dla komunikacji i biznesu.

Ma na koncie dwie prezentacje na TEDx, ponad sto wystąpień publicznych i szkoleń, a także niezliczone wypowiedzi do mediów, głównie jako komentator telewizyjny. “Twarzą w twarz” pomógł ogarnąć karierę wieeeeeeelu ludziom w trakcie osobistego doradztwa, targów, czy konferencji.

Po dekadzie spędzonej w rankingu TOP30 Najbardziej Wpływowi Blogerzy w Polsce przeniesiono go do Hall of Fame, by nie zapychał miejsca. Od 2004 roku “robi internety”. Od 2009 działa profesjonalnie. Zaliczany do grona 50 najbardziej kreatywnych w biznesie w Polsce (BRIEF 2015).

Prowadzi bloga, YouTube’a, podcast (Spotify / iTunes), a także komiks na Instagramie poświęcone psychologii, filozofii, odwadze emocjonalnej, sile psychicznej, a przede wszystkim: wysokosprawczości.

Założył 2 sklepy, napisał 4 książki i wyprodukował 6 kursów online.

Prywatnie pisze scenariusze filmów i seriali, i bardzo lubi sernik.