Total votes for the Contest "Kultura i Sztuka" : 16281

Wierzę, że książki dla dzieci pomagają odkrywać świat i siebie. Książka jest ważna. Literatura dla dzieci może być wspierająca, jednak samo czytanie z dziećmi powinno być po prostu zabawą.

Na blogu Aktywne Czytanie pokazuję przydatne i konkretne recenzje książek dla

5659 Votes

Moje wyspy

Kategoria:Kultura i Sztuka

Blog na wpół osobisty, inspirowany urodą i złośliwością otaczającej nas rzeczywistości. Dużo pięknych starych zdjęć, muzyki, poezji i najpiękniejszych perełek malarskich. A między tym pięknem – humor, ironia, odrobina sarkazmu i moje przemyślenia o bieżących wydarzeniach.

3273 Votes

Brody z kosmosu

Kategoria:Kultura i Sztuka

Najbardziej brodate recenzje i najbardziej kosmiczne spojrzenie na filmy, komiksy i cały geek świat. Na kanale znajdziecie “Najgorsze Animacje”, podcast “Koszmarne Horrory”, komentarze i popkulturowe analizy. Prowadzi Julian Jeliński. Gdy nie nagrywa, jest człowiekiem-przewodnikiem ślepego psa oraz nosicielem upierdliwego kota.

1493 Votes

Sztuka niejedno ma imię. Czasem przybiera wierszowaną szatę i traktuje rymem w prozę… życia. Jak w przystępny, czasem zabawny, czasem refleksyjny sposób pisać o codzienności? Pokazywać, że wiersze są dla każdego i mogą stanowić celny opis otaczającego nas świata? O

1430 Votes

Wiedźmanna

Kategoria:Kultura i Sztuka

Rozkochana w pięknie przyrody wiedźma z Beskidu Śląskiego, wokalistka, kompozytorka i poetka. Naukowczyni, doktorantka literaturoznawstwa, miłośniczka folkloru i kultury słowiańskiej, poszukiwaczka magii w codzienności. Pasjonują ją przekazy ludowe oraz przedchrześcijańska obrzędowość, rozwój osobisty, literatura, herstoria i różnorodne odcienie kobiecości. Tej

699 Votes

Kompendium wiedzy na temat romantyzmu. Biografie najważniejszych twórców epoki i ich bliskich, galeria portretów i fotografii, ciekawostki, memy. Prelekcje i wydarzenia skupiające społeczność miłośników romantyzmu.

613 Votes

skiskistudio

Kategoria:Kultura i Sztuka

Cześć, jestem Dawid – robię kulturalne social media a przy okazji uczę artystów wizualnych jak efektywnie (i efektownie) działać w mediach społecznościowych 🎨

Kim jest dziś artysta?
Czy na Instagramie można poznać kuratora?
Czy dzięki grupom na Facebooku można zorganizować

481 Votes

Górowianka

Kategoria:Kultura i Sztuka

Recenzje książek, komentowanie wydarzeń kultrowo-politycznych.
http://annasikorska.blogspot.com/

445 Votes

Wyspa Kultury

Kategoria:Kultura i Sztuka

Wyspa Kultury to wyjątkowe miejsce na kulturalnej mapie województwa Kujawsko-Pomorskiego. Bieżące wydarzenia kulturalne, wywiady, relacje z różnych wydarzeń. Wkrótce także podcast z osobami posiadającymi ciekawe zainteresowania.

393 Votes

Kacper Gołda

Kategoria:Kultura i Sztuka

Kacper Gołda- wokalista, autor muzyki tekstów. Kacper również działa na Tik Toku, gdzie obserwuje go ponad 231 000 ludzi.
Swoje pierwsze kroki na scenie stawiał w wieku ośmiu lat. Na koncie ma laury licznych muzycznych konkursów. W 2014 roku wziął

379 Votes
Page 1 of 212