Wacom

Wacom jest wiodącym na świecie producentem, znanym z doskonałej jakości tabletów graficznych. W ofercie znaleźć można również tablety do podpisu elektronicznego, smartpady, piórka do tabletów multimedialnych czy smartfonów. Produkty Wacom są bardzo popularne wśród grafików, architektów i projektantów. Firma opatentowała technologię wykorzystującą indukcję elektromagnetyczną, która pozwoliła wyprodukować pierwsze na rynku piórko niewymagające zasilania (baterii).

Wacom posiada kilka linii produktów, skierowanych do różnych odbiorców:

Seria Intuos – najprostsze rozwiązania dedykowane dla osób rozpoczynających swą przygodę z grafiką lub chcące zastąpić tradycyjną myszkę tabletem z ergonomicznym piórkiem.
Seria Intuos Pro – rozwiązania do tworzenia grafiki z technologią precyzyjnie reagującą na dotyk i piórkiem z wieloma poziomami nacisku, które doskonale sprawdzą się w precyzyjnych zastosowaniach, na przykład retuszu fotografii.
Seria Cintiq Pro – tablety piórkowe z wbudowanym, graficznym wyświetlaczem. Mogą zastąpić tradycyjny monitor, a w przypadku niektórych modeli istnieje możliwość rozbudowy o moduł z jednostką centralną (komputer) – wspaniałe rozwiązanie dla projektantów, grafików, animatorów, inżynierów.
Seria Mobile Studio Pro – modele łączące doskonałej jakości graficzny tablet piórkowy z wyświetlaczem LCD oraz wydajny komputer z systemem operacyjnym Windows 10, który świetnie radzi sobie z wymagającymi aplikacjami do grafiki 2D, 3D czy CAD.

Odrębną kategorię stanowią produkty z serii Bamboo: Folio i Slate. Są to cyfrowe notesy, z pomocą których można wykonywać odręcznie notatki i rysunki, a następnie jednym naciśnięciem przycisku konwertować do postaci cyfrowej.

Więcej informacji: www.tabletygraficzne.pl

https://www.facebook.com/WACOMczuchy/

Website

wacom.pl