Energi Super Park

Energi Super Park to park trampolin dbający o niezapomniane wrażenia i świetną rozrywkę dla dorosłych i dzieci. Wśród licznych atrakcji można znaleźć wieżę do skoków, baseny z gąbkami oraz dmuchane tory przeszkód. Tutaj każdy zapewni sobie zastrzyk endorfin, popracuje nad sylwetką i miło spędzi czas.

Naszą siłą jest super zgrany i wykwalifikowany #energiteam, który z chęcią pokazuje rozmaite akrobacje i dba o bezpieczeństwo gości. Kreatywni i uśmiechnięci animatorzy budują świetną atmosferę parku. To właśnie oni dają najwięcej #energi i pokazują, że nie każdy park trampolin jest taki sam.

Energi jako jedyny park trampolin serwuje swoim weekendowym gościom dawkę muzyki na żywo. W każdy piątkowy i sobotni wieczór to Dj i jego #energibeat opanowują trampolinową przestrzeń. Energi Super Park jest przystosowany dla brzdąców w wieku 3-5 lat, prowadzi także zajęcia akrobatyczne i fitness.

To miejsce do aktywnego spędzenia czasu z paczką znajomych lub rodziną, gdzie po wysiłku czeka zasłużony relaks się przy wyśmienitej kawie, świeżych sokach i pysznych domowych ciastach.

Po więcej informacji zapraszamy tu >> http://energi.pl/

Website

energi.pl