Danie Józek QCZAJ

Danie Józek QCZAJ – trener motywator.

Pochodzi spod Zakopanego. Jako 17-latek, chcąc spełnić marzenia o aktorstwie, zadebiutował w musicalu „Romeo i Julia” Janusza Józefowicza.

Sport – to jego druga pasja i w 2017 roku spełnienie marzeń o wystartowaniu w Debiutach Federacji IFBB (największej na świecie), zajął II miejsce w swojej kategorii.

Pasja do aktorstwa, sportu i dawania radości ludziom jest jednak na tyle silna, że w marcu 2017 roku w przerwie między treningami a pracą jako fryzjer zakłada profil na Facebooku i zaczyna aktywnie umieszczać posty na Instagramie. Główny cel to motywacja do sportu, dawanie innym pozytywnej energii, ale przede wszystkim dzielnie się radością życia.

Przełomowym momentem było opublikowanie treningu dla „matki Polki”, gdzie w humorystyczny sposób zwrócił uwagę zajętym wychowaniem dzieci kobietom, że powinny również poświęcać więcej czasu sobie.

Jego bezpośredniość, otwartość i empatia w zaledwie miesiąc spowodowały dynamiczny wzrost fanów na profilach społecznościowych jak również zainteresowanie mediów.

QCZAJ motywuje w zupełnie inny sposób niż znani internetowi motywatorzy, używając prostych, a zarazem dosadnych argumentów, trafia w sedno, mówi o kwestiach trudnych, trafiając do ludzi. Obecnie obserwuje go łącznie na Facebooku, Instagramie, YouTube i TikTok ponad 1,5 mln osób z czego 85% stanowią kobiety!

Website

qczaj.pl