ycie w rytmie slow

Życie w rytmie slow

Mam na imię Martyna i prowadzę bloga Życie w rytmie slow, na którym inspiruję do tego, by zwolnić w życiu. Ponieważ psy to ogromna część mojej rzeczywistości, na blogu opowiadam też dużo o tym, jak żyć i podróżować z psami. Dodatkowo 3 lata temu, rozpoczęła się nasza wspólna przygoda z vanlife. Moje adopciaki z Szanghaju zwiedziły już ponad 20 krajów i chyba nie mają dość, a ja staram się udowodnić, że bardzo wiele się da, jeśli się tylko chce. W domu gotuję po wegańsku i z moimi czytelnikami dzielę się też prostymi przepisami na roślinne dania z całego świata. Wydałam także e-booka kulinarnego.

Moja przygoda ze slow life zaczęła się po naszej przeprowadzce z Chin do Niemiec. Z kraju wielkich miast, wieżowców i wielopasmowych ulic przenieśliśmy się na niemiecką wieś i naturalnie zwolniliśmy po tym szalonym czasie. Nie wkładałam naszego życia w ramy, ale powoli zaczęłam uświadamiać sobie, że żyję innym rytmem. Że zaczynam dostrzegać co się wokół mnie dzieje, że zwracam większą uwagę na to, co robię, co czuję, z kim i jak spędzam swój czas.

Dopiero po czasie zrozumiałam, że podróżujemy i żyjemy w rytmie slow. Lubię pokazywać, że każdy i w każdym momencie życia może zacząć przygodę ze slow life. Każdy może wyskoczyć z pędzącego pociągu i zacząć żyć po swojemu doceniając to, co tak naprawdę jest dla niego najważniejsze.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Influencers LIVE Awards (головне посилання):

205

754