Ziomalska Nauka

Mój kanał to moja japonistyczna wizytówka! Zaczęłam uczyć się japońskiego kiedy miałam 11 lat. Od tego czasu 3 razy byłam na wymianie w Japonii (w liceum, na studiach i na doktoracie). Na doktoracie nauczyłam się, że jeśli nie pokażę samej siebie i swoich umiejętności, to ktoś postronny może stworzyć swoją własną narrację o mnie i jakże nieprzychylną mi!
A zatem! Wiedza o Japonii, mówienie językami, napisy po polsku, angielsku i w niektórych przypadkach po japońsku to jest to, na co postawiłam, żeby nikt nigdy nie mógł powiedzieć: "Ale Pani przecież nie jest nawet Japończykiem/mężczyzną/doktorem... czego Pani chce?".
Mój kanał rozwija na razie skrzydła, także najbardziej cieszę się chyba z rolek, w których analizuję prace domowe zadawane w japońskim liceum. Wreszcie mogę cieszyć się swoimi umiejętnościami i wkręcać w to też innych!

Moją dumą jest też teledysk promujący naukę japońskiego, który został doceniony na Uniwersytecie Meiji i wmontowany do konkursowej piosenki w wersji Global Mix.
Oto linki:
wersja Global Mix: https://www.youtube.com/watch?v=03sTssqXCQk
moja osobista wersja: https://www.youtube.com/watch?v=UGIOC095Jus

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który uważasz za główne Twoje medium:

7

287

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *