travellikeagirl pl

Travellikeagirl.pl

Na przestrzeni kilkunastu lat podróżowania zarysowują się w głowie różne “etapy rozwoju” tej pasji oraz formy planowania wyjazdu. Począwszy od wycieczek zorganizowanych (autokarem do Grecji? Brzmi jak koszmar? A jednak – to nie sen! ?), przez kupno pięknie ilustrowanych przewodników podróżniczych wypełnionych po brzegi najpopularniejszymi i zatłoczonymi atrakcjami turystycznymi, po porządny research internetowy i bazowanie na doświadczeniach innych zafascynowanych światem “podróżników” – takich jak my.

I tutaj pojawiamy się my – “całe na biało” ??, z naszym doświadczeniem i pasją, chcąc dzielić się praktycznymi informacjami i wskazówkami, które “kolekcjonujemy” od tylu lat.

Ktoś zapyta: “Ale kolejny blog podróżniczy? Tylko po co?” W końcu na Ziemi nie pozostał chyba ani skrawek lądu, którego by ktoś już nie opisał, polecił, albo przynajmniej nie pokazał na zdjęciach. I to jest 100% prawdy.
Jednak naszym zdaniem w tym wszystkim nadal pozostaje niezagospodarowana nisza. I mimo, że planowanie każdej podróży zaczynamy od researchu w sieci, nie zawsze udaje nam się znaleźć to czego szukamy.

Dlatego na naszym blogu chcemy pokazać, że “podróż marzeń” można przeżyć nie tylko nocując w luksusowym hotelu, spędzając poza krajem większą część roku czy docierając do najbardziej egzotycznych destynacji. Tutaj znajdziecie wskazówki praktyczne, ceny, plany wycieczek i godne polecenia “atrakcje”. To miejsce ma być również zbiorem cennych porad dla wszystkich tych, którzy tak jak my uwielbiają podziwiać świat z perspektywy #airview, lubią czuć dreszczyk emocji, gdy aplikacja ostrzega o “high velocity” czy po prostu – mają fun z zabawy dronem ?

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Influencers LIVE Awards (головне посилання):

56

268