szmula rozkminia biznes

Szmula Rozkminia Biznes

Kiedy zakładałam swoją działalność, poruszałam się po tym świecie po omacku. W podcaście Szmula Rozkminia Biznes omawiam wszystko, co wiąże się z początkami w prowadzeniu firmy.

Czy nauczycielka niemieckiego bez doświadczenia utrzyma się na powierzchni z własną firmą? Kilka lat temu założyłam szkołę językową Lerne!, nagrywam dwa podcasty - Szmula Rozkminia Biznes i Cuzamendokupy - niemiecki w pigułce, który też tu zgłosiłam 😉

Pokazuję ludziom, że MOŻNA.

- Można przeżyć dzieciństwo z chorobą alkoholową ojca, którego śmierć mogłaby być opisana w podcaście kryminalnym i ku przestrodze, jako kolejny przykład na to, jak alkohol zabija ludzi i rodziny.
- Można wyjść z patologii, z małej wioski, w której aktualnie żyje mniej ludzi niż w bloku w mieście, do którego się wyprowadziłam.
- Można nie słuchać innych, którzy podcinali Ci skrzydła i zacząć życie od nowa z 50zł w kieszeni na start.
- Można przejść od zbierania ślimaków, jagód, grzybów i truskawek, żeby zarobić na kieckę na studniówkę do założenia własnej firmy i zbierania grzybów teraz już tylko na pyszną zupę:)

Kiedy byłam mała, wiedziałam, że muszę się wyrwać i pokazać innym, że nie trzeba powielać historii rodzinnych, wiedziałam, że trzeba się uczyć i że nawet jeśli nie masz nic, to możesz to osiągnąć wytrwałością, a edukacja to wszystko, co wtedy dawało mi na to szansę.

Języki obce otworzyły mi wiele dróg, zostałam nauczycielką, pracowałam w marketingu, w obsłudze klienta, w tłumaczeniach i handlu. To wszystko pomaga mi teraz prowadzić biznes edukacyjny, który pomaga innym i jestem z tego bardzo dumna. Jestem dumna z siebie i chcę dzielić się wiedzą, doświadczeniem i iskierkami nadziei z innymi.

Robię to między innymi dzięki podcastowaniu!

Nikt z nas nie jest ekspertem od początku prowadzenia firmy, dlatego czasami solo, a czasami z gośćmi - specjalistami z różnych branż opowiadam tu między innymi o zakładaniu działalności, o mitach o krainie mlekiem i miodem płynącej zaraz po zarejestrowaniu działalności gospodarczej 😉

O obsłudze klienta, marketingu, o marce osobistej i marce firmy. O rozwoju osobistym, o błędach na początku prowadzeniu biznesu, ale też o wartościowych wskazówkach, no i co najważniejsze ->

JAK TO WSZYSTKO OGARNĄĆ NA POCZĄTKU PROWADZENIA WŁASNEJ FIRMY!

Zapraszam do wspólnych rozkmin - Szmula Rozkminia Biznes

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Influencers LIVE Awards (головне посилання):

175

631