sky therapy podcast motoparalotniowy

SKY THERAPY – podcast motoparalotniowy

Sky Therapy - kuracja oparta na werbalnym zachęceniu do doświadczania pełni własnych możliwości oraz pokonywania swoich barier dla przywróceni równowagi i poprawy jakości życia.
Motoparalotniarstwo – sport głośny, szybki, uczący pokory, przenoszący nas w inną przestrzeń. Chcemy Wam o nim opowiedzieć łącząc dwa punkty widzenia, pilotki rekreacyjnej oraz pilota sportowego. Łączymy pierwiastek damski i męski, aby pokazać, jak różnie można postrzegać lotnictwo i jak wiele możemy się od siebie wzajemnie nauczyć. Opowiadamy o emocjach, umiejętnościach, przygodach, drodze, którą podążamy aby realizować swoją pasję i potrzebę doświadczania ekstremum.
Konwencja kanału polega na naprzemiennych sezonach w których mieszamy zaawansowane, reportażowo-narracyjne formaty w zamkniętej całości z rozmowami z ludźmi z motoparalotniowego świata. Przed nami wkrótce kolejna szalona realizacyjnie seria, w której mikrofony Sky Therapy zawędrują w najdalsze zakątki świata pachnącego paliwem i powietrzem pełnym przygody..

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Influencers LIVE Awards (головне посилання):

22

297