Red Lipstick Monster

Ebook “Co z tą terapią?”

Ebook “Co z tą terapią?” zrodził się z chęci zapewnienia każdej osobie łatwego i bezpłatnego dostępu do rzetelnej wiedzy o zdrowiu psychicznym i psychoterapii. Projekt zainicjowała Ewa Grzelakowska-Kostoglu @redlipstickmonster, która do pracy nad nim zaprosiła psycholożkę, certyfikowaną psychoterapeutkę poznawczo-behawioralną i psychoedukatorkę Joannę Gutral @joanna_gutral. Tak powstał poradnik samopomocowy, łączący perspektywę pacjentki z perspektywą specjalistki. Dodatkowo część merytoryczną wsparli swoją wiedzą i doświadczeniem eksperci-praktycy z poradni psychologicznej Dom Rozwoju.
Z ebooka od października 2022 skorzystało już aż ponad 60 000 osób.

Ebook to nie tylko pigułka wiedzy na temat terapii i odpowiedzi na pytania stawiane podczas poszukiwania profesjonalnej pomocy, ale także zestaw ćwiczeń do samodzielnej pracy. To instrukcja obsługi ułatwiająca znalezienie odpowiedniego nurtu psychoterapeutycznego i terapeuty, weryfikację jego kompetencji, czy przygotowanie się na pierwszą wizytę.

Powstanie “Co z tą terapią?” to krok w stronę normalizacji dbania o zdrowie psychiczne. To przewodnik dla tych, którzy chcą zawalczyć o siebie, ale jeszcze nie wiedzą jak się za to zabrać.

Ebook jest dostępny bezpłatnie na stronie www.redlipstickmonster.pl.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który uważasz za główne Twoje medium:

738

289

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *