Polapinka

Zapraszam na mój kanał Polapinka. Kanał ten koncentruje się na różnych projektach, które można zrobić samodzielnie, od projektowania i dekorowania wnętrz po przez prace ręczne. Szególną uwagę przykuwam przy tworzeniu dużych projektów z koralików do prasowania. Pokusiłabym sie nawet o stwierdzenie, iż jestem jedyną influencerką w Polsce która tworzy tego typu rzeczy.

Regularnie publikuje filmy instruktażowe, które krok po kroku pokazują, jak wykonać różne projekty DIY. Filmy te są w pełni zrozumiałe i łatwe do naśladowania, dzięki czemu widzowie mogą bez trudu odtworzyć projekty w swoich własnych domach.

Ponadto, kanał ten jest bardzo interaktywny i zachęca do udziału widzów w procesie tworzenia. Zawsze chętnie i regularnie odpowiadam na pytania i komentarze widzów oraz zachęcam ich do wysyłania zdjęć swoich własnych projektów, co sprawia, że kanał staje się wirtualnym miejscem spotkań dla osób, które interesują się DIY.

Podsumowując, ten kanał DIY jest nie tylko inspirujący, ale również edukacyjny i interaktywny, co czyni go doskonałym wyborem do zgłoszenia na influencera roku w kategorii DIY.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który uważasz za główne Twoje medium:

400

488

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *