Niewyparzona Pudernica

Kiedy nie robię heheszków, robię dobre rzeczy 😉
Od kilku lat współpracuję z Komitetem Ochrony Praw Dziecka. Wspieram lokalną Placówkę Opiekuńczo Wychowawczą „Na Zamku” w Krasnymstawie.
Kiedy wybuchła wojna w Ukrainie przystąpiłam do Stowarzyszenia Pod Napięciem i na kilka miesięcy zrezygnowałam z pracy i promocji debiutanckiej książki, która była moim marzeniem, żeby móc spełniać marzenia potrzebujących pomocy. Pracowałam fizycznie ładując i rozładowując tiry z pomocą, organizując schronienie i podstawowe produkty niezbędne do życia, segregowałam i wydawałam jedzenie, odzież, leki i inne produkty, jeździłam na granicę, a także wspierałam dobrym słowem. Do dziś pomagam aktywnie, organizujemy wraz ze stowarzyszeniem cotygodniowe zbiórki darów i wysyłamy regularnie transporty z pomocą do Ukrainy.
W swoich social media propaguję wiedzę i odpowiedzialność społeczną. Reaguję na patologie społeczne i edukuję odbiorców. Do najgłośniejszych spraw w ostatnim czasie mogę zaliczyć zgłoszenie do odpowiednich służb łamanie prawa w ruchu drogowym przez znaną aktorkę. Przy okazji pokazałam odbiorcom jak należy reagować, gdzie zgłaszać i w jaki sposób to robić. Zainicjowałam też inną głośna akcję - tzw "Aferę kolejkową". Dzięki mojemu oficjalnemu zgłoszeniu znanej influencerki łamiącej prawo do Izby Lekarskiej poruszyłam temat patologii w polskiej ochronie zdrowia, co zapoczątkowało liczne kontrole i szeroką dyskusję na temat opieki medycznej w naszym kraju.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który uważasz za główne Twoje medium:

324

455

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *