mama_krolewny_

swój przygodę z mediami społecznościowymi typu Instagram zaczęłam od 2015 roku najpierw z czystej pasji do zdjęć swojej córeczki z tad tez nazwa profilu. Potem stopniowo zaczęłam działać w branży beauty oraz model . Co sprawiało mi ogromna pasje, radosc i dodawało mnóstwo pozytywnej energi  oraz chęć dalszego rozwoju . Uwielbiam poznawać nowych ludzi i wymieniać się z nimi swoimi doświadczeniami .
W ubiegłym roku miałam okazje uczestniczyć na przecudowny wydarzeniu jakie odbyło się W Łodzi na które zostałam zaproszona wraz z 2500 innymi influenerami było cudownie.
Kolejnym wydarzeniem to wyjazd na 3 dniowe warsztaty które miały miejsce również w ubiegłym roku ale tym razem we wrześniu do wspaniałych apartamentów w Krynicy Zdroju Stodoły Slow na ktore również zostałam wybrana przez wydarzenie z seeblogers z Łodzi .
Na zakończenie miałam możliwość wystąpić w teledysku u przecudownej  Justyny Peszko , w klipie ,,Nadchodzi Noc'’
Tak wiec ubiegły rok był bardzo energiczny ale jak dla mnie wyjątkowy i myśle ze ten tez będzie taki a nawet lepszy bo w koncu realizacja naszych marzen i pragnień to jest coś pięknego i nie powtarzalnego 🙂

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który uważasz za główne Twoje medium:

39

417

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *