klaudia leclercq asmr

KLAUDIA LECLERCQ ASMR

Moja przygoda z ASMR zaczęła się od biżuterii. Skończyłam szkolenie jubilerskie żeby tworzyć biżuterię ciążową. Kule z umieszczonym wewnątrz dzwoneczkiem, wydającym kojące i bardzo przyjemne dla ucha brzmienie.
Od 5-tego miesiąca ciąży taka biżuteria bardzo pozytywnie wpływa na dziecko w łonie mamy. Wówczas maluszek zaczyna słyszeć, a miłe dla ucha dźwięki uspokajają i relaksują. Żeby wypromować produkt zajęłam się nagrywaniem dźwięków wywołujących asmr, spotkało się to z dużym zainteresowaniem. Tak dużym, że musiałam wstrzymać się z biżuterią i skupić tylko na asmr. Od wielu miesięcy prowadzimy z partnerem codziennie wielogodzinne live'y na tiktoku, instagramie i youtube. Mamy widzów, którzy od prawie roku są z nami co wieczór. Śmiało możemy powiedzieć, że usypiamy, uspokajamy, relaksujemy i koncentrujemy codziennie tysiące osób.
Dodajemy także relaksacyjne materiały na Youtube i jesteśmy obecni na większości platform podkastowych.
Zaczynając przed rokiem nie sądziliśmy, że oddźwięk będzie tak ogromny.
Jak zaczęły się pojawiać pierwsze komentarze z podziękowaniami to byliśmy zaskoczeni - dziś nie jesteśmy w stanie zliczyć pozytywnych słów, które czytamy pod naszymi filmami, w wiadomościach prywatnych czy podczas transmisji live.
To niesamowite uczucie gdy masz świadomość ilu osobom to pomaga.
7 kwietnia br. byłam gościem Dzień Dobry TVN rozmawiając o prozdrowotnym wpływie ASMR.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Influencers LIVE Awards (головне посилання):

3344

4970