klasyczny_garaz

Cześć. Z tej strony Marietta i Piotrek, żona i mąż, fani motoryzacji klasycznej. I o tym jest też nasz profil- stare samochody, których wygląd, zapach i dźwięk robią na nas tak wielkie wrażenie, że chcemy się tym dzielić z innymi. Na naszym instagramowym profilu stawiamy głównie na edukację, ale jest sporo zdjęć i filmów. Dzielimy się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, jakie modele wybierać, żeby okazały się dobrą inwestycją, a jakich lepiej unikać. Podpowiadamy, jak można zarabiać na takim aucie klasycznym (np wynajem do teledysków) oraz jak o niego dbać, by służył nam jak najdłużej. Co dwa tygodnie w czwartki zapraszamy na relacje z newsami dotyczącymi motoryzacji klasycznej. Jesteśmy twórcami ebooka o samodzielnym sprowadzeniu samochodu klasycznego z USA. Sami mamy aż 7 samochodów klasycznych: od amerykańskich amcarów np 6-metrowy(!) Cadillac z 1970 r. lub Mustang z 1968 r., ale też malucha czy Fiata 500 z 1968 r., który jest hitem wśród młodych par.
Starych samochodów już nie przybywa, więc każdy, jaki zostanie zachowany, powinien być naszą dumą i my chcemy zarazić jak największą ilość osób naszą pasją. Na szczęście, moda na vintage dotarła też do motoryzacji, więc klasyki są bardzo na topie.
Czy wiecie, że już w latach 70 w amerykańskich autach klimatyzacja czy elektryczne szyby były bardzo popularne? Tak, tak - to nie jest wymysł ostatnich lat. Po więcej rad, tipów i wiedzy, zapraszamy na nasz profil.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który uważasz za główne Twoje medium:

29

184

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *