Kaasja.pl

Przemysł modowy jest jednym z najbardziej szkodliwych dla środowiska na całym świecie. Według raportu ONZ, ten przemysł odpowiada za 10% globalnej emisji gazów cieplarnianych oraz 20% zrzutu toksycznych odpadów wodnych. Co więcej, każdy fan fast-fashion wytwarza średnio 11 kg odpadów tekstylnych rocznie, a tylko 15% tkanin jest poddawanych recyklingowi. To szokujące, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że na świecie jest aż 8 miliardów ludzi.
Jestem przerażona tymi faktami i dlatego zaczęłam szukać alternatywnych rozwiązań modowych, aby zmniejszyć negatywny wpływ mody na środowisko. Dziś jestem wielką miłośniczką mody z drugiej ręki. Moim celem jest zachęcenie Czytelników do podobnego podejścia do swojego stylu życia. Chcę pokazać, że można wyglądać pięknie i modnie, jednocześnie dbając o naszą planetę. Przez prowadzenie konta na TikToku @Lumpeksowelove, estetycznego profilu na Instagramie kaasja.pl oraz bloga www.kaasja.pl, staram się udowodnić, że lumpeksy to nie tylko miejsca dla osób o niskich dochodach, ale przede wszystkim kopalnie modnych i wysokiej jakości przedmiotów.
Moje media społecznościowe to przestrzeń, w której pokazuję, jak znaleźć perełki w second-handach i jak z nich stworzyć modowe i stylowe outfity. Chcę, aby moi Czytelnicy zrozumieli, że odnawianie i używanie przedmiotów z drugiej ręki może być świetnym sposobem na dbanie o środowisko naturalne i na oszczędzanie pieniędzy.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który uważasz za główne Twoje medium:

6

147

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *