jestem interaktywna

Jestem Interaktywna

Prowadzę bloga edukacyjnego już od 7 lat, osiągam na nim roczne obroty ponad 400 000 zł, dzięki którym mogę zatrudniać świetne kobiece biznesy i realizować dalsze edukacyjne projekty. Daje mi to ogromny spokój w prowadzeniu biznesu, którym chcę się dzielić z innymi.

Uczę jak:
- stworzyć własną stronę WWW na WordPressie,
- założyć sklep online na WooCommerce,
- obsługiwać newsletter na MailerLite
- oraz jak wypromować swoją markę dzięki SEO, social mediom oraz innym mediom.

Dzięki blogowaniu pomogłam (w bezpłatnych wyzwaniach, kursach online i e-bookach) już ponad 50 000 osobom (głównie kobietom) w stworzeniu swojego własnego bloga lub strony internetowej na WordPressie. Zostałam za to nagrodzona w konkursie Sukces Pisany Szminką w kategorii Przeciwdziałanie Wykluczeniu Cyfrowemu. Te wszystkie osiągnięcia były możliwe dzięki zdobywaniu wiedzy i inspiracji z książek, z wydarzeń i konferencji branżowych oraz codziennej pracy.

W blogowaniu kluczowe jest dla mnie dzielenie się swoją historią. Sama zanim założyłam bloga Jestem Interaktywna kilka lat spędziłam na oczekiwaniu na to, że gwiazdka sama spadnie mi z nieba, wierzyłam, że nagle obudzę się i to będzie ten dzień, w którym przestanę bać się co powiedzą inni, co ja się nie uda, kiedy znajdę na to czas, a jeśli wtopię pieniądze i będę gryzła parapet. Po kilku latach zdałam sobie sprawę, że ten dzień magicznie sam nie nadejdzie i że muszę wziąć wszystko w swoje ręce. Przyjrzałam się obawom, które niczym małe puchate stworki siedziały na moim ramieniu, wysłuchałam ich, weszłam z nimi w dyskusję, przygotowałam dla nich kontrargumenty i plany działania w razie ich urzeczywistnienia się i urośnięcia do rozmiarów wielkich strasznych stworów.

Dzięki temu nabrałam spokoju, siły i wiary do działania, a obawy zostały małymi puchatymi stworkami (chociaż już bardziej słodkimi jak Kotek ze Shreka niż strasznymi). Znalazłam swoje "dlaczego", które sprawia, że codziennie rano wstaję i piszę nowy artykuł, nagrywam live czy podcast, piszę książkę, nagrywam kolejne story czy wysyłam swoje zgłoszenie do konkursu Influencers LIVE Awards. Powodem, dla którego to robię jest chęć podzielenia się tym spokojem i siłą.

Wierzę, że dzięki temu więcej osób przestanie odwlekać zawalczenie o swoje marzenia i rozwinięcie swojego miejsca online. W dzisiejszych czasach wiele osób potrzebuje przebranżowić się (bo np. przez covid straciło pracę), pójść w kierunku pracy, która jest ich marzeniem od dziecka (bo np. niestety poszli za głosem innych lub rozsądku i grzęzną w pracy, której nie cierpią) albo po prostu potrzebują elastycznej pracy online, (bo są np. kobietami na urlopie macierzyńskim czy wychowawczym i mogą pracować tylko na drzemkach malucha).

Niezależnie od tego kim są te osoby, kierunek pracy online może przynieść im ten potrzebny spokój i wiarę, że "dam radę, JESTEM INTERAKTYWNA/Y". I to jest ISTOTNE!

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Influencers LIVE Awards (головне посилання):

861

1517