herewegoagain pl

herewegoagain_pl

Cześć!

To my – Ula, Olek, Lila i Bella. Zakręcona rodzinka, która kocha odkrywać nowe miejsca i podróżować po świecie razem z naszym psiakiem!

Pewnie spotkaliście nas na TikToku – naszym znakiem rozpoznawczym są #delicje, rodzinne pranki i ciągła nauka języka polskiego!

Początki na TikToku mieliśmy niesamowite – pierwszy film zdobył 1 mln wyświetleń w 24 godziny, a widzowie okrzyknęli Olka sobowtórem Rafała Trzaskowskiego. Potem było coraz lepiej – cykl wideo z budowy własnego kampera i regularne filmy z podróży, a także wygłupy i żarty, które podbiły serca użytkowników TikToka <3

Prawdziwy przełom nastąpił w zeszłym roku – Olek, który jest Anglikiem, postanowił relacjonować swoje postępy w nauce języka polskiego. Rezultat? Miłość do delicji i odkrycie dziesiątek nowych słów zostały jego znakiem rozpoznawalnym! Żona Motyka, Kotlet Skapowy czy Głowa Biedna – to tylko mała próbka twórczości naszego Olka!

W tych żartach, uśmiechu i dobrej energii zawiera się cała nasza relacja, pełna miłości i prawdziwej przyjaźni. Nie ma dnia, żebyśmy nie śmiali się i docinali sobie wzajemnie – i tak właśnie chcemy być przez Was odbierani.

Nasze konto szybko urosło, ale my staramy się pozostać tacy sami jak zawsze – naturalni, zwyczajni, autentyczni. Udowadniamy, że super jest po prostu być sobą, a mając 30+ lat i dwójkę dzieci wciąż można tryskać energią i spędzać wartościowy czas ze swoją drugą połówką.

W tym roku – oprócz podróży i codziennego życia – zobaczycie w naszych TikTokach nieco więcej Lili i Belli. Dziewczyny proszą by coś nagrać razem, a kreatywność i poczucie humoru mają po rodzicach – gwarantujemy, że to będzie wybuchowa mieszanka! Planujemy też na bieżąco relacjonować zmagania Olka z nauką polskiego <3

Jeśli tak jak my lubicie podchodzić do życia z dystansem i uśmiechem, nie biorąc wszystkich spraw całkiem na poważnie, zagłosujcie na nas i odwiedźcie nasz profil – do zobaczenia!

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Influencers LIVE Awards (головне посилання):

16977

13660