herewegoagain blog

herewegoagain.blog

Cześć!

To my – Ula, Olek, Lila i Bella. Zakręcona rodzinka, która kocha odkrywać nowe miejsca i podróżować po świecie razem z naszym psiakiem!

Możecie kojarzyć nas z różnych kanałów – jesteśmy na Insta, TikToku i YouTube, a na dodatek prowadzimy własnego bloga. Na każdej platformie udowadniamy, że podróże kamperem z dwójką maluchów są… dziecinnie proste!

Odkrywanie świata towarzyszyło nam od zawsze – to właśnie podróże pozwoliły nam się poznać. Pierwsze spotkania i randki szybko przerodziły się we wspólne małżeńskie wyjazdy. Wszystko miało się jednak skończyć po narodzinach dzieci… bo przecież to masa obowiązków i zero czasu dla siebie. A poza tym maluchy i tak nie pamiętają nic z podróży. Prawda?

Oczywiście, że nie!

Zrobiliśmy na przekór wszystkim mądrym radom i zabraliśmy nasze dziewczyny na pierwszy lot, kiedy miały… 6 tygodni. Efekt? Błyskawicznie złapały bakcyla i do teraz zwiedziły z nami prawie całą Europę – w tym alpejskie stoki, a nawet bezdroża Islandii!

W ten sposób narodził się pomysł na nasz podróżniczy kanał, w którym inspirujemy innych rodziców i odczarowujemy to, co wydaje się niemożliwe. Codziennie udowadniamy, że podróże z maluchami są nie tylko realne, ale i niesamowicie wartościowe – zarówno ze względu na wspomnienia, jak również doświadczenia, które budują rodzinne więzi.
W 2020 r. poszliśmy o krok dalej i ruszyliśmy z budową własnego kampera. Nasze postępy śledziło już wtedy ponad 100 000 widzów na TikToku – i nie mogliśmy wyobrazić sobie lepszej motywacji! Kiedy Lila i Bella zaczęły szkołę, postanowiliśmy spędzać każdy weekend w innym miejscu. To w końcu aż 940 wspólnych wyjazdów, zanim dziewczyny skończą 18 lat, więc głupio byłoby zmarnować ten czas…

Oprócz relacji z podróży znajdziecie też u nas codzienne, rodzinne życie. Serca widzów regularnie podbija Olek, który – choć pochodzi z Anglii – wciąż toczy nierówną walkę z nauką języka polskiego i tworzy zupełnie nowe słowa (Żona Motyka <3!).

Nasz plan na ten rok? Mocny rozwój kanału na YouTube i przygotowania do kilkutygodniowej podróży na Daleki Wschód. Wiemy, że fani cenią nas przede wszystkim za kreatywność i łamanie barier, dlatego chcemy dostarczyć im jeszcze ciekawszych wrażeń!

Bywa, że spóźniamy się na samolot albo gubimy klucze do kampera. Na co dzień dużo się śmiejemy, ale zdarza nam się zmęczyć długim dniem w podróży. Staramy się jednak być w 100% autentyczni – i to wyróżnia nas w internetowym świecie.

A czy wystarczy do zdobycia nagrody? Mamy nadzieję, że tak!

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Influencers LIVE Awards (головне посилання):

3963

3348