Fundacja Boskie Karkonoskie

Pragnęłyśmy uzupełnić lukę na regionalnym rynku. Utworzyć miejsce pierwszego kontaktu dla kobiet chcących wzmocnić swoją aktywność zawodową, niezależność, kompetencje, zdrowie, świadomość społeczną, a także uzyskać wsparcie merytoryczne w prowadzeniu i rozwoju biznesu.
Dzięki dzieleniu się doświadczeniem, doskonaleniu umiejętności, poznawaniu i wzajemnej motywacji mamy realny wspływ na rozwój lokalnej przedsiębiorczości.
Szkolimy z zakresu komunikacji interpersonalnej, inteligencji emocjonalnej, rozwiązywania konfliktów, zarządzania finansami i innych kompetencji miękkich i twardych niezbędnych w rozwoju zawodowym i osobistym.
Doradzamy w kwestiach związanych z otworzeniem, prowadzeniem i rozwijaniem działalności gospodarczej. Od formalności, przez marketing, sprzedaż, księgowość, kadry, prawo i strategie rozwojowe.
Wspieramy w powrocie na rynek pracy po urlopach macierzyńskich, zdrowotnych i innych perturbacjach życiowych. Zapobiegamy wykluczeniu społecznemu, integracji społecznej oraz tworzeniu miejsc pracy.
Integrujemy lokalne środowiska kobiet, promujemy kobiecą przedsiębiorczość, niezależność zawodową i współpracę.
Przygotowujemy do łagodnego przejścia w stan spoczynku zawodowego, by emerytura była początkiem nowej, aktywnej przygody
Wspieramy również młodzież w wyborze swojej życiowej drogi. Motywujemy, ukierunkowujemy, doradzamy.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który uważasz za główne Twoje medium:

207

353

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *