familyfunbymum

familyfunbymum

Profil familyfunbymum powstał 4 lata temu. To profil na którym odczarowuje wizerunek i stereotypy dotyczące kobiet w dużej rodzinie. Pokazuję jak to ogarnąć? Wpuszczam moją społeczność w życie mojej dużej 9 osobowej rodziny. Odkrywam jak organizujemy nasz dom i jak rozwijamy relacje z naciskiem na FUN. Nie ma tu DRAM i nie ma narzekania. Nie przeklinam, bo cenię sobie kulturę słowa. Jest za to dużo pozytywnych wspierających treści. W każdy poniedziałek "mandej" czyli dawka wiedzy i motywacja do samorozwoju. Szczerze kibicuje dziewczynom w mojej społeczności w samorozwoju. Zarażam spokojem i uśmiechem. Organizuje wyzwania #dombezkrzyku, #zobaczdobro oraz szkolenia, warsztaty on line i w realu, konferencje i wyjazdy dla mam Reset dla mam.
Napisałam poradnik zarządzania szczęściem "Jak to ogarnąć?" z sukcesem rozwijam i prowadzę autorski program mentoringowy dla mam SILNA JKAK MAMA właśnie trwa 3 edycja programu.

To nie jest profil tylko o wychowaniu dzieci raczej o budowaniu szczęśliwej rodziny. Traktowaniu macierzyństwa jako okazji do rozwinięcia skrzydeł. Odkrywania radości w prozie codziennej i przemienianie jej w bardzo fajne życie pełne FUN'u

Zapraszam!

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Influencers LIVE Awards (головне посилання):

2669

3062