elysian syrocki

Elysian.syrocki

Jestem Elysian, mam 24 lata.
Kiedyś dotknąłem smutku i niezrozumienia. Miał smak gorzki, jak filiżanka ciemnej kawy. Dzis jednak lubię kawę. Dziś chce cię zaprosić do strefy rozmowy. Mojej krainy szczęścia.

18 grudnia 2021 otworzyłem Ci wrota do mojego świata, skropionego nutą magii i dziecięcej wyobraźni. Miejsca, w którym można marzyć, wyrażać swoje zdanie i być kimkolwiek się pragnie. Kreatywność i sprawne skrzydła, by frunąć w nieznane mile widziane.

Dlaczego powstała strefa rozmowy? Stworzyłem miejsce, którego sam dziesięć lat temu bardzo potrzebowałem. Miejsca, w którym bez obaw mógłbym napisać to, co myślę, to co czuję. Wiedząc, że przebywa w tym miejscu osoba, która w żaden sposób mnie nie oceni. Pozwoli mi być kim tylko zechcę. Potrzebowałem wtedy osoby, która pokazałaby mi, że bycie "innym" nie jest złe. Chciałem wtedy usłyszeć motto, którym kieruję się prowadząc ten profil "pamiętaj, jesteś wyjątkowy". Wtedy te słowa na pewno zmieniłby moje poczucie wartości.

Moim celem jest danie wsparcia i otuchy osobom, które tego potrzebują. Umówmy się, wszyscy tego potrzebujemy! Chcę pokazać Ci, że nie możesz bać się wyrażać własnych myśli, swojego zdania. Chcę pokazać ci, że umiesz rozmawiać! Dojście do takich wniosków zajmuje sporo czasu. Ja potrzebowałem ponad 20 lat. Dlatego chciałbym, byś ty nie musiał tak długo czekać. Mówienie nie boli! Mów to, co myślisz. Słowami możesz otworzyć krainę szczęścia.

Kraina szczęścia - mówili, że nigdy nie powstanie, bo ludzie zawsze stworzą sobie nowe problemy, z którymi będą walczyć. Byli w błędzie, mój świat stoi i ma się dobrze!

Stań się jego częścią!

Jak?

Po prostu zostań i rozgość się.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Influencers LIVE Awards (головне посилання):

2355

1979