Dagna Zielińska

Cześć jestem Dagna i zwariowałam na punkcie drutów. To moja pasja i praca w jednym, która zabiera mi każdą minutę i mikrosekundę każdego dnia. Zabiera, ale i również daje! Daje dużo szczęścia i uśmiechu! To pasja, która nadaje sens mojemu życiu! ❤️🧶

Prowadzę kanał na you tube z myślą o początkujących gdzie uczę innych robić na drutach. Pokazuje proste rzeczy takie jak czapki, szaliki, swetry a nawet topy i sukienki. Nagrywam vlogi tematyczne oraz luźne rozmowy przy kawie, które nazywam woolcastami.

Wymyślam oraz projektuję wzory na druty. Korzystając z takiej instrukcji można wykonać daną rzecz o konkretnej konstrukcji, w każdym rozmiarze.

Organizuję targi włóczki i rękodzieła, które odbywają się raz w roku we Wrocławiu. Dodatkowo organizuję spotkania dziewiarskie by jeszcze bardziej powiększyć oraz zbliżyć do siebie tę społeczność.

Swoją pasją chcę pokazać innym, że talent to rzecz nabyta a nie wrodzona, co oznacza, że największe ograniczenia są w naszej głowie.
Dzięki zrobieniu prostej czapki zrozumiesz, że nikt z drutami w rękach się nie urodził, a co za tym idzie, w swoim życiu możesz robić wszystko.
Przeznacz na swoją pasje dużo czasu, zaangażuj się i bądź cierpliwym. Sukces murowany! 🧶❤️

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który uważasz za główne Twoje medium:

920

559

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *