cuzamendokupy niemiecki w pigu ce

Cuzamendokupy – niemiecki w pigułce

Ja wiem, że język niemiecki jest ukochanym przedmiotem szkolnym większości ludzi... Choć są i tacy, co twierdzą, że niemiecki to nie język, tylko choroba gardła. 😀

Uczę niemieckiego w offline i online, wykorzystuję nowoczesne technologie i media społecznościowe do uczenia i popularyzowania tego języka. Instagram, TikTok, Facebook itd. Jestem prawie wszędzie!

Od lat zajmuję się językami obcymi, prowadzę szkołę językową Lerne! i otworzyłam kolejną markę edukacyjną Cuzamendokupy. Z tego miejsca właśnie ruszył podcast dla Polaków uczących się języka niemieckiego od podstaw!

Kiedyś odpalało się kasetę z nagraniami, rozmówki polsko-niemieckie. Teraz czas na podcasty!

Cuzamendokupy to nowe miejsce w wirtualnym świecie, w którym uczysz się niemieckiego w przyjemy i skuteczny sposób.

Prowadzę podcast, dzięki któremu będziesz mówić już od pierwszego odcinka!

Szybka nauka, idealna dla kogoś, kto nie ma czasu w ciągu dnia.

W końcu podcast to forma audio na życzenie - słuchasz kiedy chcesz - sprzątasz, idziesz na spacer, gotujesz, trenujesz? Od Ciebie zależy jak wykorzystasz te kilka minut!
Jak sama nazwa wskazuje - znajdziesz tu same konkrety - cuzamendokupy 😉

Słownictwo tematyczne, wyrażenia, gotowe zdania. Dodatkowo nauka w kilka minut - ćwiczysz słuchanie i mówienie kiedy chcesz! 🙂

Zależy mi na tym, aby to nie był zwykły podcast. To kurso- podcast!

W podcaście możesz spodziewać się krótkich lekcji na słuchanie i mówienie, poznasz nowe słownictwo i podam Ci gotowe wyrażenia, których możesz użyć od razu po zdjęciu słuchawek! Ponadto dzielę się metodami na szybkie zapamiętywanie i skuteczną naukę.

Zdaje się, że jest to pierwszy w Polsce podcast do nauki języka niemieckiego, który jest swoistym kursem językowym, obudowanym dodatkowymi materiałami:)

Zaletą tego podcastu jest to, że odcinki od siebie nawzajem nie zależą i można włączyć tytuł, jakikolwiek nas interesuje.

Można go potraktować jako "słuchankę" językową, ale jest też możliwość potraktowania każdego odcinka jako lekcji i skorzystania z dodatkowych bonusów.

Do każdego odcinka przygotowuję materiały interaktywne, zadania, notatki itd.
Prowadzę dwie grupy na Facebooku "Nauka języka niemieckiego dla dorosłych" i "Cuzamendokupy - grupa podcastowa", robię transmisję live co tydzień w ramach darmowych lekcji języka niemieckiego dla dorosłych.

Sama uczę się 3 języków obcych. Angielski i niemiecki od wielu lat, a jako osoba dorosła zaczęłam uczyć się hiszpańskiego i jako nauczycielka przypominam sobie, jak to jest, że można nie mieć czasy nauczyć się dni tygodnia z lekcji na lekcję 🙂

Mit freundlichen Grüßen
Aga z cuzamendokupy.pl

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Influencers LIVE Awards (головне посилання):

301

596