angloj zycznie

Anglojęzycznie

Kanał edukacyjny Anglojezycznie jest prowadzone przez Lucy, Polkę (a również Brytyjkę), która po angielsku mówi odrobinę lepiej niż po polsku i tego właśnie uczy – komunikacji po angielsku na luzie. Lucy uczy głównie wymowy brytyjskiej, bo to takie najmniej lubiane dziecko na lekcjach angielskiego, a jednak bardzo potrzebne, bo przecież naszą wymowę słychać od razu, gdy tylko otworzymy usta! Mnóstwo osób nie mówi po angielsku, bo po prostu nie wiedzą, jak coś wymówić. I tu wchodzi Lucy, cała na biało ?

Lucy przez 12 lat mieszkała w Londynie, gdzie ukończyła studia nauczycielskie i tłumaczeniowe, a następnie pracowała na kilku londyńskich uniwersytetach, gdzie szlifowała swoje umiejętności językowe.

Kanał Anglojęzycznie prowadzony jest w 90% po angielsku, mimo że jest skierowany do osób mówiących po polsku. Mimo tego ( a raczej dzięki temu) zgromadził w krótkim czasie społeczność ponad 22 tys. osób na instagramie, co w branży edukacyjnej nie jest łatwe. Lucy regularnie dodaje treści związane z codziennym słownictwem, nieformalnymi zwrotami w j. angielskim, a także mini-lekcje z wymowy angielskiej.

Lucy wydała także autorski Kurs Wymowy brytyjskiej online, który jest kompleksowym kursem, przeprowadzającym uczestników przez wszystkie problematyczne dźwięki w j. angielskim, a także bardziej zaawansowane kwestie jak intonacja czy naturalna mowa. Kurs w pierwszej edycji sprzedał się ze sporym sukcesem.

Lucy to nauczycielka z pasją, która gromadzi wokół siebie ludzi tak jak ona zajaranych tematem swobodnej komunikacji po angielsku, a także osoby, które dzięki niej przekonują się, że można odczarować angielski, nabrać pewności siebie i w końcu na luzie zacząć mówić w tym języku.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Influencers LIVE Awards (головне посилання):

2345

3789