Alex Jaskółowska

Alex Jaskółowska – Travel and Keep Fit by Alex Jaskolowska

Alex – podróżniczka, blogerka, trenerka biznesu i autorka książek.

Od 15 lat jest w nieustającej podróży dookoła świata. Do tej pory odwiedziła 6 kontynentów i blisko 100 krajów. Przez wiele lat żyła, studiowała i pracowała m.in w Stanach Zjednoczonych, Australii, Japonii, Korei Południowej, Tajlandii, Kostaryce, Włoszech i Hiszpanii. Od 2016 roku prowadzi międzynarodowy blog o podróżach i wyjątkowych miejscach na świecie: Travel and Keep Fit (www.travelandkeepfit.com). Zbudowała wokół niego międzynarodową markę i milionowy biznes, współpracując z ponad 200 agencjami turystycznymi, tourism boards i biurami podróży na całym świecie – od Karaibów, Stanów Zjednoczonych i Ameryki Środkowej, po Europę, Afrykę, Indie i Azję oraz ponad 300 luksusowymi hotelami i znanymi markami – od lifestylu po technologię, m.in. Marriott, Olympus, Reebok, DJI, Samsung, Sony, L’Oreal, New Balance i Swiss.

Jej kanały w sieci śledzi ponad 500 tys. obserwatorów i czytelników z całego świata. Jako jedyna blogerka podróżnicza z Polski ma tak szeroko zakrojone międzynarodowe projekty i współpracuje globalnie z destynacjami na całym świecie, udowadniając że w branży podróżniczej nie ma granic i pasję do podróżowania można przekuć w życie i pracę marzeń.

Autorka największego na rynku kompendium wiedzy o zarabianiu na podróżach: Biblia Blogera i twórcy online – jak podróżować po świecie i zarabiać na tym miliony.

Biblia Blogera i twórcy online: https://www.bibliablogera.pl